NIeuwe collega's 

Maak kennis met Raymond en Gabor, sinds kort onderdeel van Kamp Coating Groep!

Raymond Olderaan versterkt het verkoopteam

Raymond is gestart als accountmanager en vormt de schakel tussen de technische mogelijkheden van Kamp Coating Groep en de vraagstukken van klanten. Juist die combinatie van techniek en commercie sprak hem direct aan.

Ik vind het waardevol om samen met klanten te kijken waar echte toegevoegde waarde ligt en daarin de verbinding te maken tussen technische mogelijkheden en commerciële kansen.

Voor Raymond draait het om verbinden: van klantvraag naar passende oplossing en van techniek naar praktijk. Ook buiten het werk is hij graag met techniek bezig. In zijn eigen werkplaats werkt hij met diverse metaalbewerkingsmachines en in zijn vrije tijd wandelt en sport hij graag in de natuur.

Wilt u kennismaken met Raymond of sparren over een coatingsysteem voor uw producten? Neem dan contact op via verkoop@kampcoating.nl

 

Gabor Spaans versterkt de ICT-organisatie

Ook het ICT-team is uitgebreid met de komst van Gabor Spaans. Met ruim twintig jaar ervaring in systeembeheer en IT-infrastructuur ondersteunt hij samen met zijn collega’s het beheer en de verdere ontwikkeling van de ICT-omgeving binnen Kamp Coating Groep.

Gabor houdt zich graag bezig met het verbeteren van processen en het oplossen van technische vraagstukken. Zijn focus ligt op het slimmer, efficiënter en toekomstbestendig inrichten van systemen, zodat collega’s optimaal kunnen werken en de organisatie verder kan groeien.

Logo QIB RZ RGB Transparant
Qualisteelcoat Logo RGB Pos
Kiwa ISO certificering
Group 2516